25 Apr 2017

Paykasa kart döviz kuru üzerinden hareket edilerek satın alınan bir ön ödeme gerecidir. Ön ödeme miktarı harcamalarda geçerli olmak ile birlikte, bu miktarın elde edilmesinde yani Paykasa al işleminde farklı işletmeler üzerinden hareket edebilme imkanı bulunmaktadır. İnternetin herhangi bir arama motoruna, ön ödemeli sistemin ismini yazar ve ara butonuna basar iseniz, karşınıza onlarca sitenin çıktığını rahat bir şekilde görebilirsiniz. Eğer amacınız en ucuz Paykasa satın al işlemini yapmak ise, karşınıza çıkan farklı fiyatlar arasından tercih yapabilirsiniz. Ancak herhangi bir işletme üzerinden alışveriş yapmadan önce, o işletmenin yetkili temsilci olup olmadığını araştırmanızı tavsiye etmekteyiz. Çok ucuz fiyatlar ile yani Euro Türk lirası arasındaki değerin daha altında fiyatlar ile kart almanız mümkün değildir. Bilmeniz gereken en önemli kural, kart satın alma işlemlerinde önce tercih ettiğiniz paketin bedelinin, karşı tarafın hesabına yani temsilcisi hesabına yatırılmasıdır. Bu işlemi yapmadan hiçbir temsilcisi size pin kodunu ya da kartı teslim etmeyecektir. Aşırı düşük değer ile karşınıza çıkan bir şahıs size hesap numarası verir ve parayı göndermenizi talep eder ise, temkinli davranmanız faydalı olacaktır. Çünkü bir Euro’nun kaç Türk lirası ettiği bellidir.

En Ucuz Paykasa Nereden Alınır?

En ucuz Paykasa satın al konusunda bir düşünceniz bulunuyor ise, tercihiniz hiç şüphesiz ki, yetkili temsilcilerinden yani ana bayilerden yana olmalıdır. Alt bayi veya tali bayi olarak isimlendirilen kişi ya da kuruluşlara müracaat eder iseniz, kendi kar oranlarını da eklemiş olacaklarından dolayı, daha yüksek fiyatlar ile kart satın alma işlemini yapabilirsiniz. Paykasa al işleminde, 100 Euro değerinde bir kart satın almayı düşünüyor iseniz, ödeyeceğiniz tahmini bedel, 400 yine 410 Türk lirası civarında olacaktır. Ancak alt bayi olarak ifade edilen kuruluşlara başvuru yaptığınız takdirde, karşınıza çıkacak rakam, 450 ile 500 Türk lirası aralığında olacaktır. Seçim yapmak size aittir. Ancak, ucuz kart satın almak ya da en ucuz işlemini yapmak istiyor iseniz, hiç şüphesiz ki, ana kanal üzerinden yani merkezden satın almanız her zaman avantajınıza olacaktır.

En Kullanışlı Paykasa Kart

En kullanışlı Paykasa kart şeklinde bir ifade bulunmamaktadır. Önemli olan limitlerin ya da harcama miktarlarının doğru olarak tespit edilmesidir ve bu tespit neticesinde, Paykasa al işleminin yapılmasıdır. Önceliğiniz her zaman transfer edeceğiniz para miktarını net olarak bilmeniz ya da online mağazalardan yapacağınız alışveriş miktarını net olarak tespit edebilmenizdir. Yaptığınız tespitler karşılığında elinizde bulunan değer, 100 Euro ise, satın alacağınız kartta kesinlik ile 100 Euro olmalıdır. Alışveriş bedeli 98 Euro tutuyor ise ya da göndereceğiniz para 98 Euro ise, daha yüksek miktarlarda değil, 100 Euro sınırında bulunan kartı almanız sizin için yeterlidir. Eğer 2 Euro ya da buna benzer rakamlarda kart içerisinde para kalır ise, endişelenmenize gerek yoktur. Yetkili temsilci ile irtibata geçebilir ve bu kalan küsuratlı parayı, Paykasa bozdurma işlemi ile güvenli, sorunsuz ve komisyonsuz bir şekilde geri alabilirsiniz. Burada da yetkili temsilci ya da resmi kimliğe sahip işletme ön plana çıkmakta olup, komisyon ödemek istemiyor iseniz, yine tercihlerinizi bu yönde yapmalısınız.

https://www.paykasasatinalkart.com/Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: